Torby reklamowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na najtańsze na rynku, wysokiej jakości torby firmowe z nadrukiem w wersji standard. Poniższe ceny uwzględniają nadruk w jednym kolorze z przodu torby do 50% jej powierzchni. Istnieje możliwość nadruku po obu stronach torby, a także nadruku na torbach w kilku kolorach. Proponowane przez nas torby reklamowe są produktem wysokiej jakości, wykonane z doskonałej jakości materiałów renomowanych dostawców. Stanowią idealny gadżet reklamowy dla naszych klientów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo również torby premium z uchwytem ze sznureczka syntetycznego w wybranym kolorze z naszej palety. Nadruk na torbach wykonywany jest metodą sitodruku.

1. Torby papierowe standard

Z NADRUKIEM LOGO W 1 KOLORZE Torby papierowe z nadrukiem w wersji standard to doskonała jakość w najlepszej cenie na rynku. Wykonane są z gładkiego papieru kraft o gramaturze 90g. Uchwyt torby jest papierowy, skręcany do wnętrza torby. Torba standard będzie doskonała do zapakowania gadżetów i upominków dla Twoich klientów. Logo nadrukowane na froncie torby wzmocni i utrwali wizerunek Twojej firmy. Nasze torby ekologiczne w wersji standard sprawdzają się we wszystkich branżach: jako torebka na zakupy, torebka z upominkiem reklamowym czy na promocje. Niezbędna na co dzień w kontaktach z klientem, sprawdzi się również w Twojej firmie.


W ofercie posiadamy również torby papierowe standard kolorowe (torba czarna, czerwona, granatowa, różowa, zielona, jasnozielona, pomarańczowa, niebieska i żółta) oraz w innych rozmiarach!


Inna wielkość torby? Inny kolor torby? Więcej kolorów nadruku?
Poproś o szybką wycenę!

2. Torby papierowe premium

Z NADRUKIEM LOGO W 1 KOLORZE
UCHWYT ZE SZNURECZKA
DOWOLNY KOLOR TORBY!
Torby papierowe z nadrukiem w wersji premium to widoczna jakość w atrakcyjnej cenie. Wykonane są z papieru kraft o gramaturze 110g. Torba w kolorze białym została zadrukowana w całości w danej wersji kolorystycznej. Posiada uchwyt sznurkowy, dopasowany do koloru torby. Poszukujesz jeszcze bardziej wyjątkowych toreb? Na Twoje życzenie możemy wykonać torby papierowe premium z uchwytem bawełnianym lub w postaci tasiemki. Torba premium jest doskonała do zapakowania gadżetów i upominków VIP dla Twoich klientów, a także na specjalne okazje, jak np. Boże Narodzenie, Jubileusz firmy czy ważna konferencja. Logo nadrukowane na froncie torby wzmocni i utrwali wizerunek Twojej firmy. Nasze torby ekologiczne w wersji premium dedykowane się dla wszystkich branż: jako lepszej jakości torebka na upominek reklamowy czy na podczas działań promocyjnych. Niezbędna na co dzień w kontaktach z klientem, z pewnością sprawdzi się również w Twojej firmie.

Inna wielkość torby? Inny kolor torby? Więcej kolorów nadruku?
Poproś o szybką wycenę!